Wartość przerobionych wniosków:

32 585 343,37 zł

Pozyskiwanie funduszy unijnych
Przyśpieszamy
za unijne pieniądze >>
Pozyskiwanie funduszy
na innowacyjne działania >>
Rozbudowujemy
z rozmachem >>
Tu jesteś: Start->Referencje

Zaufali nam:

 "Helix Eco Center korzystał z usług firmy Better Place, które polegały na kompleksowym przygotowaniu Wniosku o dofinansowanie w ramach Działania 1.5, Priorytetu I, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007 - 2013.

Pomoc i rady jakie naszej firmie udzieliła firma doradcza Better Place wpłynęły pozytywnie nie tylko na sam proces aplikowania o środki unijne, ale również późniejsze strategiczne decyzje, jakie podjęło Helix Eco Center.

Szczerze polecamy korzytanie z usług firmy Better Place, ponieważ odpowiedzialnie i rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków, czego pozytywne skutki odczuwamy w codziennej działalności biznesowej."

Helix Eco Center
Arnold Masin

właściciel

 

Leadership Consulting

"Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez Better Place. W trakcie współpracy firma sporządziłą dla nas 4 Wnioski w ramach środków unijnych.

Podstawą kontaktów z firmą Better Place jest doświadczenie i wszechstronność, które korespondują z terminową obsługą, z zachowaniem należytej zawodowej staranności. Jako wymagający klient, projekty przez nas przygotowywane to skomplikowane i wymagające wyzwania. Dzięki całkowitemu spełnieniu naszych oczekiwań, firma Better Place zyskała u nas bardzo dobrą opinię, pozwalającą polecić ją jako sprawdzonego Partnera.

Do wyboru Better Place spośród wielu firm, skłoniły nas pozytywne opinie naszych innych partnerów biznesowych, ale również miła i kompetentna obsługa, profesjonalizm i rzetelność współpracujących doradców. To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę firmy.

Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez Better Place, szczególnie tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy. Jesteśmy przekonani. że możecie Państwo polegać na tej firmie."


Aleksandra Przespolewska
Dyrektor zarządzający

 "Wszystkim zainteresowanym polecamy firmę Better Place. Wielokrotnie korzystając z pomocy Better Place dało się zauważyć pełen profesjonalizm prowadzonych spraw oraz miłe i rzetelne traktowanie partnera biznesowego.

Spółka New Solutions korzystała z usług firmy Better Place między innymi przy tworzeniu biznes planów dla różnego rodzaju przedsiębiorców."


New Solutions Sp. z o.o.
Radosław Parda
Prezes

 

Advantage Business Consulting

"Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z jakości usług świadczonych przez firmę konsulingową Better Place.

W trakcie współpracy na przełomie września i grudnia 2010 r. firma Better Place przygotowała dla nas projekt pt. "Podniesienie kwalifikacji osób bezrobotnych szansą na rynku pracy". Zapewniamy iż Wniosek o dofinansowanie były sporządzony fachowo i starannie.

Wybór firmy Better Place daje pewność współpracy z zespołem zorientowanym na potrzeby klienta."

Szymon Pawłowski
Właściciel


 

Już od stycznia nowe harmonogramy naborów wniosków.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych

BETTER PLACE©MORE CREATIVE2011