Wartość przerobionych wniosków:

32 585 343,37 zł

Pozyskiwanie funduszy unijnych
Przyśpieszamy
za unijne pieniądze >>
Pozyskiwanie funduszy
na innowacyjne działania >>
Rozbudowujemy
z rozmachem >>
Tu jesteś: Start->Przyśpieszamy za unijne pieniądze

Przyśpieszamy za unijne pieniądze

Firma Better Place pomaga przedsiębiorcom aplikować o środki unijne, aby zdynamizować rozwój ich firm. Angażujemy się w przedsięwzięcia, które są nie tylko ciekawe ze względu na swój pomysł, ale również takie które gwarantują odniesienie sukcesu biznesowego. Nie sztuką bowiem jest wziąć pieniądze ze środków europejskich, sztuką jest sięgnięcie po nie i uzyskanie efektu synergii w postaci dynamicznego rozwoju firmy.

Better Place specjalizuje się w tworzeniu wniosków aplikacyjnych dla firm, które odważnie myślą o przyszłości i nie boją się inwestycji. Nasz dział analiz finansowych przygotowuje specjalne analizy ekonomiczne dla naszych klientów na potrzebę realizowanego wniosku. Oceniamy zdolność finansową konkretnej firmy, wyboru optymalnego rozwiązania oraz właściwego konkursu. Prowadzimy wielopłaszczyznową analizę skutków finansowych przedsięwzięcia w rozbiciu na poszczególne fazy realizacji projektu, począwszy od momentu przygotowania wniosku aplikacyjnego, poprzez zaangażowanie środków własnych w projekt, zakup maszyn, nakłady w okresie trwałości projektu oraz skutków realizacji współczynników i zwiększonych zysków z działalności podstawowej.

Według filozofii Better Place pozyskanie środków unijnych przez firmę, to dopiero początek sukcesu. Ostatecznym celem ma być dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa i wyprzedzenie technologiczne oraz produktowe pozostałej rynkowej konkurencji.


 

Już od stycznia nowe harmonogramy naborów wniosków.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych

BETTER PLACE©MORE CREATIVE2011